Gizlilik İlkeleri

Has Halı müşterilerine daha iyi hizmetverebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız,e-posta vb...) sizlerden talep etmektedir. Has Halı bilgisayarlarındatoplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerineyönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postalarıniletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında sadece hashalı.combünyesinde kullanılmaktadır.

 

   hashalı.com üyelik formlarından topladığı bilgileri,söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarlakesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçlakullanmamakta ve de satmamaktadır.

 

 hashalı.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarındaistediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği,ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişiselbilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, hashalı.com müşterilerinedaha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla iş ortakları ilepaylaşılabilmektedir.

 

    Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulüdairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuathükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlardaresmi makamlara açıklanabilecektir.

 

    Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadecemüşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Birbaşkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

    Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz,siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üstseviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde hashalı.com veya ona hizmetveren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tümişlemlerin hashalı.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınızarasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 Sitemizin 2048 Bit SSLSertifikası vardır.

 

SSLve güvenliğiniz, SSL teknolojisi ile satın alma süreci başladığında kullanıcıbilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletişim olmakta ve kredikartıyla ilgili hiçbir bilgi İncitozukremi.com  çalışanları ya da üçüncüşahıslar tarafından görülmemektedir.

hashalı.com sitesinde  kredi kartı numaranız personelce bilinmemekte ve CVV2 numaranızsizin haricinizde kimse tarafından görülememektedir.